Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Nauk o Przedsiębiorstwie
Zakład Metod Ilościowych   
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje 
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB e.roszkowska@uwb.edu.pl Sprawdź

 

 
Pracownicy samodzilni:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje 
dr hab. Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl Sprawdź

 

 

 
Adiunkci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje 
dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Jacek Marcinkiewicz
j.marcinkiewicz@uwb.edu.pl
Sprawdź
dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Elżbieta Majewska e.majewska@uwb.edu.pl   Sprawdź
dr Betata Madras - Kobus b.kobus@uwb.edu.pl wtorek 12.30 -13.15
dr Dorota Mierzyńska
d.mierzynska@uwb.edu.pl
 
- 

 

 

  Doktoranci:  Imię i Nazwisko e-mail konsultacje mgr Norbert Arszułowicz n.arszulowicz@uwb.edu.pl wtorek 16:30-18:00

Drogą mailową: 
n.arszulowicz@uwb.edu.pl
Za pośrednictwem platformy MSTeams (link do konsultacji student
otrzyma po wcześniejszym zgłoszeniu wysłanym na adres mailowy)