Wydział Ekonomii
i Finansów

Aktualności

VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców- Sopot 22-23.05.2020 r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców, która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 22-23 maja 2020 roku w Sopocie. W edycji 2020, chcielibyśmy wykorzystać wyjątkowe położenie naszej Uczelni. Po zakończeniu części merytorycznej (debat plenarnych oraz panelowych) zapraszamy do uczestnictwa w uroczystej części Konferencji, którą organizujemy w pięciogwiazdkowym hotelu Haffner. Część gastronomiczna odbędzie się bezpośrednio na sopockiej plaży w dedykowanej uczestnikom strefie hotelowej (restauracja plażowa z grillem). Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej wydarzenia : http://wzr.pl/konferencja_mlodych_naukowcow/

Motywem przewodnim szóstej edycji Konferencji będą: "Wyzwania dla ekonomii, zarządzania i jakości w dobie cyfryzacji gospodarki i społeczeństwa".
Kalendarium przygotowań:

  • Zgłoszenie udziału - do 21 lutego 2020
  • Ostateczny termin dokonania opłaty - do 22 lutego 2020
  • Ostateczny termin nadesłania artykułów w postaci elektronicznej - do 29 lutego 2020
  • Ostateczny termin dokonania korekty tekstów przez autorów - do 31 marca 2020

W ramach publikacji konferencyjnej proponujemy Państwu sprawdzoną i pozytywnie przyjętą formułę z poprzedniej edycji wydarzenia. Nadesłane teksty zostaną opublikowane jako rozdziały w monografii Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego (I poziom na liście MNiSW), co skutkować będzie uzyskaniem przez autorów 20 pkt. (w przypadku samodzielnych publikacji naukowych).

Publikacje te stanowią istotny element kreowania indeksów cytowalności, po Konferencji dostępne będą również w ofercie sprzedażowej Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Książki posiadać będą dodatkowe wsparcie marketingowe podczas innych, przyszłych wydarzeń organizowanych przez Wydział Zarządzania i Katedrę Ekonomiki Przedsiębiorstw.

Ponadto, wybrane najlepsze artykuły, osadzone w tematyce finansów i sektora bankowego kierowane będą do uznanego czasopisma „Bezpieczny Bank", wydawanego przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (czasopismo to znajduje się na liście MNiSW i jest indeksowane w wielu bazach).

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w Konferencji.
Uprzejmie prosimy o przekazywanie informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym przedstawicielom nauki i praktyki gospodarczej.

Komitet Organizacyjny VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców - EDYCJA 2020
Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański
Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 101
kmn@ug.edu.pl
https://www.facebook.com/KMNSopot/