Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu – czyli studenckie podróże po nauce i kulturze

Czy wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? Chyba najwyższy czas, by się o tym przekonać. W tym tygodniu kolejne spotkanie z cyklu Studenckie podróże po nauce i kulturze, gdzie na celowniku stawiamy upalny Rzym. Naszym miejscowym przewodnikiem będzie Pani Gabriela Jarzębińska, studentka WEiF, która opowie Nam czy włoska pizza rzeczywiście jest taka smaczna, jak wygląda studiowanie we Włoszech oraz wiele innych ciekawostek. Nie możecie tego przegapić!

Popularyzacja wiedzy i podróży przy kawie i herbacie to nowy pomysł – którego uczestnikiem możesz zostać już w najbliższy czwartek (4.03) o 15.30.

Aby dołączyć do spotkania wykonaj 3 kroki:

1. Zaloguj się na aplikację Microsoft Teams.
  2. Użyj kodu: y8d59db, a następnie kliknij "Dołącz".
  3. Usiądź wygodnie i przenieś się z nami do jednego z najstarszych miast Europy.

Studencki klub międzynarodowej dydaktyki i kultury (WEiF)

PS. Nie zapomnij dołączyć do Naszego wydarzenia oraz fanpage'u na FB https://www.facebook.com/Studencki-Klub-Mi%C4%99dzynarodowej-Dydaktyki-i-Kultury-WEiF-112463040894229/