Obowiązkowe szkolenie BHP

3 października 2022 r odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP dla wszystkich studentów pierwszych roczników Wydziału Ekonomii i Finansów. Informacje na ten temat widoczne będą na Państwa indywidualnych kontach USOS.

Szkolenie Biblioteczne

3 października 2022 r odbędzie się szkolenie biblioteczne dla studentów pierwszych roczników studiów licencjackich w Bibliotece Ekonomicznej mieszczącej się w budynku Wydziału Ekonomii i Finansów. Szkolenia rozpoczną się o godz. 9:00 i będą odbywały się co 30 min do godziny 14.30. Na każdym szkoleniu może być max 25 osób.

Obowiązkowe szkolenie BHP

Szkolenie Biblioteczne