Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl Sprawdź

 

  

 

 

 


 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
Borkowski Mateusz m.borkowski@uwb.edu.pl  środy 14:00-14:45 (p. 233 lub p. 221)
Jerzy Janowicz j.janowicz@uwb.edu.pl  
Maksimczuk Marta m.maksimczuk@uwb.edu.pl W związku z realizacją 50% wymiaru czasu zajęć w formie zdalnej konsultacje w nieparzystych tygodniach miesiąca (w tygodniach, w których zaplanowano zajęcia stacjonarne) będą odbywały się w piątki w godz. 8:00-9:00 oraz 13:30-14:00 (według czasu litewskiego) na Wydziale Ekonomiczno-Informatycznym Filii UwB w Wilnie. W tygodniach parzystych (w tygodniach, w których zaplanowano zajęcia zdalne) konsultacje będą odbywały się za zdalnie we wtorki w godz. 17:25-18:55 (według czasu litewskiego).

Zapraszam również na konsultacje w innych terminach uzgodnionych indywidualnie drogą mailową: m.maksimczuk@uwb.edu.pl
Mieleszko Anna a.mieleszko@uwb.edu.pl
 
Rajtarski Krzysztof k.rajtarski@uwb.edu.pl  
Rudnicka Natalia n.rudnicka@uwb.edu.pl  
Sarosiek Izabela i.sarosiek@uwb.edu.pl poniedziałek 13.00-14.30
w formie zdalnej przez Teams.