Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl Sprawdź

 

  

 

 

 


 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
Biełasz Renata r.biealsz@uwb.edu.pl  
Borkowski Mateusz m.borkowski@uwb.edu.pl  
Čech Rafał    
Dembowski Wiesław w.dembowski@uwb.edu.pl   
Jerzy Janowicz j.janowicz@uwb.edu.pl  
Łajewski Matusz m.lajewski@uwb.edu.pl  środa 11:30 - 13:00
w formie zdalnej przez Teams.
Maksimczuk Marta m.maksimczuk@uwb.edu.pl  
Markowska Joanna    
Mieleszko Anna a.mieleszko@uwb.edu.pl wtorek 16:45-18.15 
w formie zdalnej przez Blackboard. 
Pakhadzila Katsiaryna    
Sarosiek Izabela i.sarosiek@uwb.edu.pl poniedziałek 13.00-14.30
w formie zdalnej przez Teams.